This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Розвиваючі іграшки світових брендів

Early Learning Centre або Центр Раннього Розвитку

Англійський бренд ELC (Early Learning Centre — Центр раннього розвитку), являє собою популярну міжнародну мережу магазинів, що спеціалізуються на продажу розвиваючих іграшок протягом більш, ніж 35 років для діток від народження до школярів. ELC — Центр Раннього Розвитку — це світ веселих, яскравих іграшок для дітей від народження до 10 років. Іграшки ELC виробляються на найбільших фабриках Великобританії, Данії, Ірландії, Китаю, Іспанії та відповідають міжнародним стандартам якості.

За інформацією самого виробника, їх іграшки зроблені в найкращих британських традиціях:

— цікаві;
— безпечні;
— це спільна розробка з участю професійних психологів і педагогів, які врахували всі аспекти дитячої поведінки;
— зроблені з високоякісних гіпоалергенних і нетоксичних матеріалів.
Крім того, вони дуже міцні, надійні і прослужать довгі роки, що запросто дозволяє передавати їх кільком сімейним поколінням.

Даний бренд оновлює свій асортимент двічі на рік. На упаковці кожного товару позначена спеціальна символіка раннього розвитку ELC, що інформує про те, які навички розвиває у дитини дана іграшка.

Основні принципи ELC — розвиток і навчання через гру, висока якість і безпеку.

Vtech

Китайська компанія VTech спеціалізується на виробництві інтерактивних дитячих іграшок з 1976 року і має численні нагороди в різних номінаціях, за що отримували визнання дітей і їх батьків. Крім того, дана компанія є світовим лідером у виробництві бездротових телефонів, аксесуарів до них і електронних навчальних пристроїв.

Однією з тих, що заслуговують увагу, є серія «Розвиваючі іграшки».

Вона ділиться на дві категорії: для зовсім маленьких (від народження і до трьох років) і для малюків дитсадівського віку (від трьох до шести років).


Розвиваючі іграшки вітчизняних брендів

Komarovtoys

Виробництво іграшок цим брендом було розпочато в 2003 році, в місті Умань була відкрита невелика майстерня з виробництва дерев’яних іграшок під ТМ Komarovtoys (Комаровтойс). Зараз — це «Фабрика дерев’яних іграшок Комаровтойс» з повним циклом виробництва і сучасним парком спеціального деревообробного обладнання та асортиментом з більш, ніж сто іграшок під різноманітні розвиваючі методики та напрямки.

Всі іграшки тестуються дітьми і допрацьовуються. У зв’язку з постійним процесом модернізації виробничо-технічної бази, при першій технологічній можливості іграшки вдосконалюються, щоб вони ставала кращими і цікавішими.

Користуються великим попитом такі фабричні вироби, як: дошки для малювання, шнурівки, магнітні дошки для малювання крейдою і фломастером, мольберти, пірамідки, будівельні набори, рамки вкладиші, геометрика, сортери, розвиваючі паровози, мозаїки, рахунки, ігри балансир, стукалка, ігри , головоломки, ширми для лялькового театру, театри тіней, кубики алфавіти, кубики склади.

Іграшки в більшій мірі містять ручну працю, що дозволяє контролювати і утримувати якість продукції на належному рівні, а вся продукція сертифікована. Крім того, в компанії здійснюється виробництво дерев’яних виробів, іграшок, навчальних посібників за ескізами компанії замовника, для інших ТМ, в тому числі Європейських, Близького сходу та Африки, при цьому компаніям- партнерам надається допомога в отриманні євро-сертифікатів на території ЄС.

Maximus

Максимус — українська компанія, яка вже більше 10 років займається виробництвом високоякісних пластмасових іграшок. Всі іграшки виробляються з екологічно чистих полімерів з додаванням безпечних барвників. На сьогоднішній день дітлахам тут можуть запропонувати більше 100 запатентованих іграшок: машинки, каталки, пісочний набори і конструктори, а також набори для спортивних ігор.

Після ретельного розгляду іграшки були схвалені Міжвідомчою художньо-технічною радою з іграшок та навчально-ігрових посібників при Міністерстві освіти України і рекомендовані для використання в якості ігрових посібників для дитячого розвитку.

В асортименті розвиваючих ігор представлені пірамідки, різні набори мозаїки, набори шахів та шашок.

NATI

Сучасна українська компанія NATI — це виробництво іграшок з дерева, для малюків — це кубики, шнурівки, для діток шкільного віку — це головоломки, конструктори. Іграшки можуть бути незабарвленими, схильні до тонування, повністю забарвлені нетоксичними фарбами або ж змішані види.

Перевага іграшок NATI це природний матеріал виготовлення — дерево, яке має властивість зносостійкості, іграшки не важкі і теплі.

Торгова марка надає наступну продукцію: кубики, будівельні комплекти, конструктори, головоломки, сортери, шнурівки, музичні інструменти і багато інших.

Оставить комментарий

Лічильник відвідувань
Создание сайтов